Aktualności

Aktualności

narada obywatelskaW obecnym czasie kwestie edukacji w wielu domach, szkołach, społecznościach znajdują się w centrum uwagi. Nadszedł czas aby poważniej i co najważniejsze - wspólnie pochylić się nad nimi. Postulaty płacowe nauczycieli to wierzchołek góry lodowej. Cały system edukacji wymaga poważnej, przemyślanej przebudowy.

Dlatego zapraszamy Nauczycieli, Rodziców, Uczniów i wszystkich, którzy chcą konstruktywnie rozmawiać na Naradę Obywatelską o Edukacji.

Spotkajmy się w Jeleniej Górze w dniu 2.04.2019, aby wspólnie zastanowić się, jakiej edukacji i jakiej szkoły oczekują różne środowiska, a nie tylko nauczyciele i nauczycielki; zbudować możliwie szerokie, konstruktywne zainteresowanie systemowymi postulatami dotyczącymi edukacji.
Takie debaty odbywają się w całym kraju. Inicjatywa wyszła od nauczycieli i nauczycielek skupionych w grupie JaNauczyciel.

Ukończenie naszego kursu gwarantuje uzyskanie pełnych kwalifikacji i umiejętności do pracy jako wychowawca wypoczynku! wakacje kolonisci1

36-godzinne szkolenie zgodne z rozporządzeniem MEN

Rozpoczęcie 10.01 2019, godz. 16.00

Cena szkolenia - tylko 160 zł.

 

CKS00213 grudnia 2018 r. seniorki z Zespołu Kompetencji Seniorów w  Jeleniej Górze wzięły udział w świątecznym spotkaniu z dziećmi uczęszczającymi do przedszkola nr 5.

Na spotkanie zaproszono również panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mysłakowicach, które przybyły w strojach ludowych. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze. Na początku seniorki  wraz z dziećmi zaśpiewały kolędy, a potem kolejne grupy przedszkolaków przedstawiły przygotowane przez siebie krótkie programy artystyczne.

Czytaj dalej

Centrum Językowe PCKK

Kursy języków obcych

Język polski dla obcokrajowców

Realizujemy też kursy dofinansowane ze środków UE dla Pracodawców i pracowników MŚP

- pomagamy przygotować wnioski do programu

Sekretariat PCKK

Sekretariat PCKK
ul. Wolności 29
jest czynny 
pn w godz. 10:00 - 18:00
wt-pt w godz. 8:00 - 16:00

Polecamy

 

LOGO CJPCKK nowe mini
 
CDN PCKK
 
 
 
Złote Myśli