Aktualności

Aktualności

narada obywatelskaW obecnym czasie kwestie edukacji w wielu domach, szkołach, społecznościach znajdują się w centrum uwagi. Nadszedł czas aby poważniej i co najważniejsze - wspólnie pochylić się nad nimi. Postulaty płacowe nauczycieli to wierzchołek góry lodowej. Cały system edukacji wymaga poważnej, przemyślanej przebudowy.

Dlatego zapraszamy Nauczycieli, Rodziców, Uczniów i wszystkich, którzy chcą konstruktywnie rozmawiać na Naradę Obywatelską o Edukacji.

Spotkajmy się w Jeleniej Górze w dniu 2.04.2019, aby wspólnie zastanowić się, jakiej edukacji i jakiej szkoły oczekują różne środowiska, a nie tylko nauczyciele i nauczycielki; zbudować możliwie szerokie, konstruktywne zainteresowanie systemowymi postulatami dotyczącymi edukacji.
Takie debaty odbywają się w całym kraju. Inicjatywa wyszła od nauczycieli i nauczycielek skupionych w grupie JaNauczyciel.

Ukończenie naszego kursu gwarantuje uzyskanie pełnych kwalifikacji i umiejętności do pracy jako wychowawca wypoczynku! wakacje kolonisci1

36-godzinne szkolenie zgodne z rozporządzeniem MEN

Rozpoczęcie 10.01 2019, godz. 16.00

Cena szkolenia - tylko 160 zł.

 

CKS00213 grudnia 2018 r. seniorki z Zespołu Kompetencji Seniorów w  Jeleniej Górze wzięły udział w świątecznym spotkaniu z dziećmi uczęszczającymi do przedszkola nr 5.

Na spotkanie zaproszono również panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mysłakowicach, które przybyły w strojach ludowych. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze. Na początku seniorki  wraz z dziećmi zaśpiewały kolędy, a potem kolejne grupy przedszkolaków przedstawiły przygotowane przez siebie krótkie programy artystyczne.

Czytaj dalej

Centrum Językowe

TRWA REKRUTACJA

na kursy językowe

w roku szkolnym 2019/2020.

Realizujemy kursy dofinansowane ze środków UE dla Pracodawców i pracowników MŚP

- pomagamy przygotować wnioski do programu

Sekretariat PCKK

Sekretariat PCKK
ul. Wolności 29
jest czynny 
pn w godz. 10:00 - 18:00
wt-pt w godz. 8:00 - 16:00

Polecamy

 

LOGO CJPCKK nowe mini
 
CDN PCKK
 
 
 
Złote Myśli