Kształcimy z wyobraźnią ERASMUS+

Styczeń 2015 – 2 pierwsze osoby wyjeżdżają na intensywny kurs języka angielskiego. Cel – Richard Language College w Bournemonth. Szkoła z ponad 60-letnią tradycją.

Styczeń – lipiec 2015 – uczestnicy projektu przygotowują się do udziału w kursach w UK. Biorą udział w lektoracie języka angielskiego oraz zajęciach z Native Speakerem.

Sierpień 2015 – 2 osoby wyjeżdżają na kurs do Oxford. Kaplan International English gwarantuje wysoką jakość szkolenia, a lokalizacja możliwość zbliżenia się do sławnego środowiska akademickiego.

Wrzesień 2015 – 2 osoby wyjeżdżają na job shadowing do Valkeakoski Lifelong Learning Centre w Finlandii. Organizacja przyjmująca ma zbliżony do naszego profil działalności. Odróżnia ją to, że jest większa i finansowana ze środków publicznych. Główne obszary naszych zainteresowań: organizacja placówki, działania marketingowe – pozyskiwanie klientów, metodyka pracy edukatorów, trenerów, doskonalenie komunikowania się w języku angielskim.

Wrzesień 2015 – czerwiec 2016 uczestnicy projektu doskonalą angielski na lektoratach.

Wrzesień – październik 2015 – przygotowanie oferty kursu metodycznego dla kadry edukacji dorosłych, rozesłanie mailingu do potencjalnych odbiorców z krajów uczestniczących w programie Erasmus+.

Listopad 2015 – weekendowe szkolenie z Native Speakerem. Dwa dni wyłącznie w języku angielskim. Doskonalenie komunikowania się. Każdy z uczestników prowadzi też swój moduł szkoleniowy (po angielsku).

Styczeń 2016 – nawiązanie kontaktu z Centrum Edukacyjnym z Turcji, opracowanie dedykowanego szkolenia dla tureckich nauczycieli nt. Jak pracować z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Maj 2016 – wyjazd 2 osób na kurs do Londynu do jednej z bardziej znanych, zlokalizowanych w samym centrum Londynu szkoły językowej Victoria School og English oraz 1 osoby do Manchesteru - Kaplan International English.

Lipiec 2016 – 1 osoba wyjeżdża do Centr of English Study w Worthing. Szkoła nominowana do nagrody ‘StarAward’ przez Language Travel Magazine.

Sierpień 2016 – 2 osoby wyjeżdżają na intensywny kurs języka angielskiego, tym razem Kaplan International School w Bournemonth.

Lipiec – sierpień 2016 – analiza i aktualizacja oferty CDN PCKK kursów dla kadry dorosłych z krajów UE, umieszczenie propozycji w kalendarzu wydarzeń EPALE.

Projekt "Kształcimy z wyobraźnią" jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

Projekt jest realizowany w ramach programu Erasmus+ Edukacja Dorosłych

Centrum Językowe

TRWA REKRUTACJA

na kursy językowe

w roku szkolnym 2019/2020.

Realizujemy kursy dofinansowane ze środków UE dla Pracodawców i pracowników MŚP

- pomagamy przygotować wnioski do programu

Sekretariat PCKK

Sekretariat PCKK
ul. Wolności 29
jest czynny 
pn w godz. 10:00 - 18:00
wt-pt w godz. 8:00 - 16:00

Polecamy

 

LOGO CJPCKK nowe mini
 
CDN PCKK
 
 
 
Złote Myśli