Aktualności

PCKK logo UPROSZCZONE2

Carving - tajniki zdobienia, krok drugi

 Zajęcia dla wtajemniczonych? - niekoniecznie!

 Zapraszamy na drugi etap warsztatów z wykonywania ozdób w warzywach i owocach. Carving melon2Nasza propozycja skierowana jest do tych wszystkich, którzy mieli już okazję uczestniczyć  w pierwszej części warsztatów oraz dla tych, których zainteresowaliśmy dopiero teraz.
Z pewnością zdarzyło Wam się spotkać z różnymi sposobami serwowania dań, stąd wiecie, iż nawet najbardziej wykwintne danie może dużo stracić w naszych oczach, jeśli będzie nieestetycznie podane. Z drugiej strony nawet najprostsza przystawka odpowiednio podana może zachwycić gości.
 

Jeśli chcesz poznać podstawową wiedzę na temat carvingu oraz zdobyć umiejętności, które pozwolą Ci w prosty sposób wyczarować eleganckie (a proste w wykonaniu) ozdoby z warzyw i owoców, zapraszamy na nasze warsztaty.

Zapraszamy na warsztaty - w środę, 2 marca 2016 r. w godz.18.00-20.30


Prowadzi: Daniel Flig - trener carvingu, szef kuchni
Cena: 50 zł (szkolenie, materiały, kawa, herbata)
Miejsce: PCKK ul. Wolności 29, Jelenia Góra

Zapisy oraz więcej informacji można uzyskać w sekretariacie PCKK w Jeleniej Górze, przy ul. Wolności 29 (wejście od ul. Mickiewicza)
pod nr tel. 75 64 94 161 lub 884 683 880, mailem: sekretariat[no_spam]@pckk.pl wykasuj [no_spam] lub osobiście w sekretariacie PCKK.

Sekretariat pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

Warunkiem przeprowadzenia kursu jest zgłoszenie się przynajmniej 5 uczestników. Płatności można dokonywać przelewem na rachunek bankowy nr ING 60 1050 1751 1000 0090 9175 0126, lub osobiście w sekretariacie firmy. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach lub nieobecności - przedpłata przepada (bezzwrotnie) na rzecz organizatora, jako rekompensata za zablokowane miejsce. Prosimy zatem o przemyślane planowanie chęci udziału w szkoleniu. W przypadku odwołania warsztatów ze strony organizatora - przedpłata zostanie uczestnikowi szkolenia zwrócona w pełnej wysokości lub przeniesiona na inny termin - po uzgodnieniu z uczestnikiem warsztatów. Decydując się na udział w warsztatach Klient akceptuje powyższe bez zastrzeżeń.

 

 

Centrum Językowe

TRWA REKRUTACJA

na kursy językowe

w roku szkolnym 2019/2020.

Realizujemy kursy dofinansowane ze środków UE dla Pracodawców i pracowników MŚP

- pomagamy przygotować wnioski do programu

Sekretariat PCKK

Sekretariat PCKK
ul. Wolności 29
jest czynny 
pn w godz. 10:00 - 18:00
wt-pt w godz. 8:00 - 16:00

Polecamy

 

LOGO CJPCKK nowe mini
 
CDN PCKK
 
 
 
Złote Myśli