Aktualności

Troszkę wełny, troszkę czasu i ... coś pięknego

Najfilcow miniwcześniejsze informacje dotyczące filcowania pochodzą aż z neolitu. Używano jej w starożytnym Rzymie i Grecji, w Skandynawii i na Syberii.

Zdecydowanie jest to jedna z najstarszych znanych człowiekowi metod pozyskiwania tkanin. Technika pozwalająca rozwijać zdolności manualne i wyobraźnię, w której każdy może wyczarować coś pięknego.

 dowiedz się więcej

 
 Zapraszamy na warsztaty, podczas których wykonasz piękny filcowy kwiat i ... zabierzesz go ze sobą do domu. Dla Ciebie, na prezent dla kogoś bliskiego ...
 
Czekamy na Ciebie w czwartek, 12 czerwca o godz. 16:30.
Zajęcia będą trwały do 18:30. Cena - 48 zł
 
Zadzwoń i dowiedz się więcej - zarezerwuj miejsce dla siebie i przyjaciółki
tel. 75-64-94-161

Warunkiem przeprowadzenia warsztatów jest zgłoszenie minimum 8 uczetników.
Warsztaty skierowane są zarówno dla osób prywatnych jak i firm.
 
Wymagana jest przedpłata w wysokości 20% wartości kursu - w celu rezerwacji miejsca. Płatności można dokonywać przelewem na rachunek bankowy nr ING 51 1050 1751 1000 0090 7026 4206, lub osobiście w sekretariacie firmy. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach lub nieobecności - przedpłata przepada (bezzwrotnie) na rzecz organizatora, jako rekompensata za zablokowane miejsce. Prosimy zatem o przemyślane planowanie chęci udziału w szkoleniu. W przypadku odwołania warsztatów ze strony organizatora - przedpłata zostanie uczestnikowi szkolenia zwrócona w pełnej wysokości lub przeniesiona na inny termin - po uzgodnieniu z uczestnikiem warsztatów. Decydując się na udział w warsztatach Klient akceptuje powyższe bez zastrzeżeń.
 

Centrum Językowe PCKK

Kursy języków obcych

Język polski dla obcokrajowców

Realizujemy też kursy dofinansowane ze środków UE dla Pracodawców i pracowników MŚP

- pomagamy przygotować wnioski do programu

Sekretariat PCKK

Sekretariat PCKK
ul. Wolności 29
jest czynny 
pn w godz. 10:00 - 18:00
wt-pt w godz. 8:00 - 16:00

Polecamy

 

LOGO CJPCKK nowe mini
 
CDN PCKK
 
 
 
Złote Myśli