Publikacje
Pierwszy tydzień LEGO WAKACJI za nami.
Mieliśmy przyjemność prowadzić zajęcia dla dziesiątki wspaniałych dzieci w wieku od 6 do 9 lat.
Warsztaty miały na celu pobudzenie kreatywności małych uczestników poprzez gry, zabawy oraz ćwiczenia. Całość opierała się na pracy z klockami LEGO, które dzieci tak bardzo lubią.


Pierwszego dnia uczestnicy stworzyli dla siebie figurki Lego, które posłużyły do zabawy i ćwiczeń przez cały tydzień. Następnie, biorąc udział w zabawie, poznaliśmy różne sposoby zapamiętywania i kojarzenia.

Drugiego dnia ćwiczyliśmy umysły rozwiązując rebusy i kalambury składające się z klocków a także przy pomocy kostek Lego liczyliśmy,liczyliśmy i … liczyliśmy;

Trzeci dzień odbył się pod hasłem Lego-Ninjago. Prócz nauki obsługi spinnerów, doboru broni odbył się też mini-turniej Lego Ninjago (wygrany przez Marcela).

Czwartego dnia stworzyliśmy film używając klocków Lego. To był bardzo krótki film – niecałe 3 minuty ale ile było przy tym skupienia, planowania, śmiechów i nerwów…

Piątego dnia zaczęło się od zadań pobudzających kreatywność a skończyło rozdaniem dyplomów, zaświadczeń i „zdjęciem grupowym uczestników”.

Bo o tym, że w trakcie warsztatów zbudowaliśmy kilkadziesiąt budowli, pojazdów, konstrukcji i scenerii z Lego wspominać chyba nie trzeba.

Centrum Językowe PCKK

Kursy języków obcych

Język polski dla obcokrajowców

Realizujemy też kursy dofinansowane ze środków UE dla Pracodawców i pracowników MŚP

- pomagamy przygotować wnioski do programu

Sekretariat PCKK

Sekretariat PCKK
ul. Wolności 29
jest czynny 
pn w godz. 10:00 - 18:00
wt-pt w godz. 8:00 - 16:00

Polecamy

 

LOGO CJPCKK nowe mini
 
CDN PCKK
 
 
 
Złote Myśli