Aktualności

Aktualności

PCKK logo UPROSZCZONE2

 "Książki są bramą, przez którą wychodzisz na ulicę, mówiła Patricia. Dzięki nim uczysz się, mądrzejesz, podróżujesz, marzysz, wyobrażasz sobie, przeżywasz losy innych, swoje życie mnożysz razy tysiąc. Ciekawe, czy ktoś da ci więcej za tak niewiele. Pomagają też odpędzić różne złe rzeczy – samotność, upiory i tym podobne …
Czasem się zastanawiam, jak możecie znieść to wszystko wy, które nie czytacie."
Arturo Pérez-Reverte – "Królowa Południa"ksiazki22

Dzisiaj (wtorek, 8 września) rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Alfabetyzacji. PCKK wraz z Fundacją Aktywni XXI zaprasza na "Kawę z Książką". Przyjdź z ostatnio czytaną lub ulubioną książką, porozmawiaj o tym z nami przy kawie lub herbacie. Podziel się z nami swoimi przeżyciami, przemyśleniami dotyczącymi książek, które miały wpływ na Twoje życie.
Na "Kawę z Książką" zapraszamy w środę, 9 września w godz. 11:00 - 12:30. Będziemy na Ciebie czekali w siedzibie PCKK, w Jeleniej Górze przy ul. Wolności 29 (wejście od Mickiewicza).

 PCKK logo UPROSZCZONE2Wstęp do techniki decoupage

warsztaty - sobota, 12 września 2015
 

Decoupage, jest techniką stosowaną do ozdabiania różnych przedmiotów, w szczególności z drewna i ceramiki, decoupage pudelkoale mogą być również z metalu, szkła, tkaniny, plastiku. Decoupage w klasycznej postaci polega na przyklejaniu, na odpowiednio spreparowaną powierzchnię, wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej, a następnie, pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu.

więcej...

Zaproszenie2

Centrum Językowe PCKK

Kursy języków obcych

Język polski dla obcokrajowców

Realizujemy też kursy dofinansowane ze środków UE dla Pracodawców i pracowników MŚP

- pomagamy przygotować wnioski do programu

Sekretariat PCKK

Sekretariat PCKK
ul. Wolności 29
jest czynny 
pn w godz. 10:00 - 18:00
wt-pt w godz. 8:00 - 16:00

Polecamy

 

LOGO CJPCKK nowe mini
 
CDN PCKK
 
 
 
Złote Myśli